Skip to content

Współpraca

Oferuję współpracę z zakresu:

  • pisanie tekstów na zlecenie – opowiadania itp. 
  • działania promocyjne w oparciu o blog i kanały social media
  • fotografia kulinarna (do prasy, książek itp.)
  • lokowanie produktu w moich przepisach
  • tworzenie indywidualnych przepisów na potrzeby klienta (z fotografiami lub bez)
  • recenzje sprzętu agd oraz książek kulinarnych itp.
  • wystawiam fakturę VAT 23%

Wszelkie pytania, propozycje reklamowe itp. proszę kierować na adres: kontakt@katarzynarzepecka.pl lub przez formularz kontaktowy:

Kasia-Rzepecka-wspolpraca
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SIG-MET Grzegorz Rzepecki, NIP 5140218813, REGON 365505645, Ostrów Kaliski 46, 62-874 Brzeziny w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych: Osoba składająca powyższe oświadczenie oświadcza, że została poinformowana, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SIG-MET Grzegorz Rzepecki, Ostrów Kaliski 46, 62-874 Brzeziny, NIP 5140218813, REGON 365505645. Dane osobowe zbierane są w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie. Dane osobowe nie są udostępniane podmiotom trzecim. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane dla ww. celu przez okres 12 miesięcy od momentu otrzymania odpowiedzi na zapytanie. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1). Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do otrzymania odpowiedzi na zapytanie. Nie jest Pani/Pan zobowiązana/y do ich podania. Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne. Może Pani/Pan odwołać zgodę, w formie pisemnej lub drogą elektroniczną, w dowolnym momencie. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu, tj. zautomatyzowanemu przetwarzaniu danych osobowych.