Skip to content

O mnie

Nazywam się Kasia Rzepecka i od kilku lat prowadzę tę stronę kulinarną, na której gromadzę głównie przepisy rodzinne. Znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz, by nakarmić swoich najbliższych: zupy, drugie dania, potrawy jednogarnkowe, ale też ciasta, sałatki, przetwory, przepisy na święta, pieczywo itp.

Najbardziej cenię sobie dania łatwe i takie, które można przygotować na więcej niż jeden obiad. Uwielbiam też celebrować posiłki z rodziną, więc oprócz praktycznych i codziennych przepisów znajdziesz tu także coś bardziej wyszukanego. Na blogu prezentuję sprawdzone dania, które uważam za smaczne. A to wszystko oczywiście dla naszego ciała!

Kasia-Rzepecka-Glowna2
Kasia-Rzepecka-Glowna3

Jeżeli natomiast szukasz czegoś dla duszy i lubisz literaturę kobiecą, sięgnij po moje powieści. Od lipca 2020 roku w sprzedaży jest moja debiutancka powieść „Uwieść ochroniarza”, którą wydałam pod pseudonimem Katarzyna Kubera. Chciałam wówczas rozdzielić kulinaria i pisarstwo, stąd pseudonim, jednak po gruntownym przemyśleniu sprawy kolejne pozycje będę wydawać pod swoim nazwiskiem. Nowa książka – „Wredny szef” – jest już w przedsprzedaży.

Informacje o moich powieściach możesz sprawdzić w zakładce „Moje książki”.

Życzę smacznego i miłej lektury!